Chongqing Moleküler Su Sistemi Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Chongqing Molecular Water System Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite endüstriyel su arıtma sistemleri satış için
iyi kalite endüstriyel su arıtma sistemleri satış için
Moleküler su makinesini seviyorum, kolay kullanımı ve istediğim gibi ultra saf su alabilirim. fiyatları oldukça iyi

—— David Smith

İçme için 2000lph ro su arıtma makinasını satın alıyoruz, Moleküler bize mükemmel bir tasarım sağlıyor, şimdi tüm topluluk insanları temiz su içebiliyor

—— Abdul Mohammad

Molgene610d ultra saf su makinesi 1 yıldan fazla sürüyor ve performans güzel, her gün laboratuarım için ultra saf su elde ediyorum.

—— Luis Fernando

Iyi fabrika, Molecular çin yapılan su arıtma makinesi dağıtımı için bana güven vermek, onların fiyat Millipore daha ucuzdur

—— Denis Fima

Hastane için hemodiyaliz su arıtma makinesi satın almak, onların işçi makine, güzel bir iş kurmak için buraya gelmek, saf su kalitesi iyidir

—— Eduardo

Ben sohbet şimdi
1
Chongqing Molecular Water System Co., Ltd.
RO water machine

RO water machine

1
Chongqing Molecular Water System Co., Ltd.
R&D capability

R&D capability

 • Üretim hattı
  Chongqing Moleküler Su Sistemi Co, Ltd Chongqing şehir, Çin'in güneybatı, endüstriyel ürünler için uzun bir tarih bulunmaktadır.

  On yıllık bir tarih üreticisi olarak, üretim hattımız küçük tezgah üstü ve zemin tipi laboratuvar su arıtma makinesi, küçük ve büyük tonajlı endüstriyel su arıtma sistemi ve tıbbi ve ilaç su arıtma tesisi veya projesini kapsamaktadır. Şu anda, yeni 30.000m2 yeni fabrikamız yapım aşamasındadır, komple üretim hattı ve montaj tesisine sahibiz, tam su sistemi, filtre kabı, filtre medyası, su arıtma makinesinde kullanılan aletler, pompalar ve diğer boru hattı, yedek parçalar sağlayabiliriz

 • OEM / ODM
  Kendimize ait marka Molecular ile RO su arıtma tesisi ve endüstriyel su arıtma sistemlerine sahibiz . Ayrıca, biz fabrika ve benzeri su arıtma fabrika olmadan böyle bir üretim yeteneği, marka, logo, model, ingilizce kullanım kılavuzu, paket tüm müşterilerin isteğine göre özelleştirilebilir dış ticaret şirketi için OEM / ODM hizmeti sunmaktadır.

 • Ar-Ge
  İnovasyon, şirketin delevasyona geçmesi için yarattığı kandır, yaratıcılığı geliştirilmiş çözümler endüstri ve müşterilerimizin beklentilerini rutin olarak aşmaktadır.

  Bir su arıtma tesisi üreticisi olarak, Moleküler Ar-Ge'nin önemini biliyor, su arıtma teknolojisi yeniliği konusunda ısrar etmek için 20 kişilik bir Ar-Ge ekibimiz var ve su arıtımında 100'den fazla patentimiz var. Daha sonra mükemmel çözümler ve hizmet geliştirmek ve devam ettirmek.

  Molelcular, su TDS, iletkenlik, özdirenç, amonyak azot değerini test etmek için enstrümanlı bir laboratuvara sahiptir . test tesislerinin tam setiyle, çıkış suyu kalitesinin müşteri gereksinimlerini karşıladığından emin oluruz.

İletişim bilgileri
Chongqing Molecular Water System Co., Ltd.

Tel: 86-23-6812-6500

Faks: 86-23-6888-7664

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)