Chongqing Moleküler Su Sistemi Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Chongqing Molecular Water System Co., Ltd.

iyi kalite endüstriyel su arıtma sistemleri satış için
iyi kalite endüstriyel su arıtma sistemleri satış için
Moleküler su makinesini seviyorum, kolay kullanımı ve istediğim gibi ultra saf su alabilirim. fiyatları oldukça iyi

—— David Smith

İçme için 2000lph ro su arıtma makinasını satın alıyoruz, Moleküler bize mükemmel bir tasarım sağlıyor, şimdi tüm topluluk insanları temiz su içebiliyor

—— Abdul Mohammad

Molgene610d ultra saf su makinesi 1 yıldan fazla sürüyor ve performans güzel, her gün laboratuarım için ultra saf su elde ediyorum.

—— Luis Fernando

Iyi fabrika, Molecular çin yapılan su arıtma makinesi dağıtımı için bana güven vermek, onların fiyat Millipore daha ucuzdur

—— Denis Fima

Hastane için hemodiyaliz su arıtma makinesi satın almak, onların işçi makine, güzel bir iş kurmak için buraya gelmek, saf su kalitesi iyidir

—— Eduardo

Ben sohbet şimdi

Chongqing Molecular Water System Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Chongqing Molecular Water System Co., Ltd. Chongqing Molecular Water System Co., Ltd. Chongqing Molecular Water System Co., Ltd. Chongqing Molecular Water System Co., Ltd. Chongqing Molecular Water System Co., Ltd.
Fabrika görüntüleme RO water treatment machine Industrial ro water treatment system Engineer training for customer Oversea installation for water treatment machine

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Moleküler
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 8million-10million
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 60% - 70%
Chongqing Moleküler Su Sistemi Co, Ltd , Çin'de bir üretici, 2003 yılında, CEO-Bay Marco Ma liderliğinde dünya çapında bir su arıtma sistemi sağlayıcısı kuruldu.

"Profesyonel, yüksek kaliteli, verimli, dürüst" ruhuna bağlı kalarak, son yıllardaki efor ve yeniliklerden sonra, su arıtma sistemlerinin araştırma, üretim, satış ve mühendislik alanlarında profesyonel ve deneyimli bir yüksek teknoloji şirketi haline geldik ve Çin'de ünlü bir marka. Şimdi 20.000 m2'lik yeni bir fabrika yapım aşamasında. Uzun yıllar su arıtma sisteminde yoğunlaştıktan sonra, Molecular'ın su işleme teknolojisinde 80 patenti var, 40000'den fazla müşteriye hizmet veriyor.

Firmamız laboratuvar saf su makinesi, endüstriyel saf / ultra saf su sistemi, tıbbi kullanım su arıtma makinesi ve enjeksiyon, gıda ve içecek içme suyu arıtma makinesi için ilaç arıtılmış su ve su üzerinde odaklanmaktadır. Biz çok profesyonel ve ters osmoz, ultra-filtrasyon membran, EDI modülü, karışık yatak rejenerasyon sistemi, yumuşatıcı gibi su arıtma teknolojisinde tam deneyimli var Biz müşteri talebi ve uygulama başına küçük ve büyük su arıtma tesisi sağlayabilmektedir arıtılmış su kalitesi. Şimdi tüm dünyada 40'tan fazla ülkeye ve bölgeye ihracat yapmaktayız ve yeni 20000 m2'lik fabrikamız da üretilmekte olup, bu da daha rekabetçi fiyat ve olgun teknoloji ile daha fazla su arıtma sistemi üretebilmemizi sağlamaktadır.

Değerli müşterilerimizden gelen güveni ve desteği içtenlikle takdir ediyoruz ve dünya çapındaki müşterilerimiz için yüksek performans, maliyet tasarrufu sağlayan ürünler ve en iyi hizmetleri sunmak için ilerlemeye devam edeceğiz. .

Misyonumuz: Suyun her damlasını arındırın, Dünyamızı temizleyin, tüm insanlığa fayda sağlayın

Degerlerimiz:

Yönetim: Sıkı yönetim, eylemlerimizin bir pusulası olarak hizmet eder. Çalışma stili: Dürüstlük, inovasyon, hızlı eylem ve mazeret yoktur.

Duygu: Sevgi ve özenle birlikte sıkı yönetim.

İletişim bilgileri
Chongqing Molecular Water System Co., Ltd.

Tel: 86-23-6812-6500

Faks: 86-23-6888-7664

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)